שווארמה סטריט אייקון

אודות

כמו בשאר סניפי הרשת המצליחה, גם סניף שווארמה סטריט באלנבי תל אביב מתמחה בלהכין לכם שווארמה טורקית אורגינל מצוינת. נתחים של בשר משובר שצלויים ומתובלים בדיוק במידה הנכונה, סלטים ביתיים מגוונים וטריים, רטבים טעימים ועוד מרכיבים איכותיים שהופכים כל ביס במנה שלכם לתענוג.

הסוד שלנו? מקצועיות ואהבה, ובטח גם עוזר לדעת שאתם יכולים בעזרתנו לחסל את הרעב בדרך כל כך טעימה בחיר נוח לכל כיס.

היום אתם לא צריכים להגיע אלינו אלא להישאר בנוחות במקום העבודה ובבית, כי שירות המשלוחים של משלוחה NOW יכול להביא את האוכל המצוין שלנו אליכם. אנחנו לא עושים רק משלוחי שווארמה, אלא עוד משלוחי בשרים בתל אביב, ותוכלו להרכיב לכם מנות נהדרות כמו:

לבבות בפיתה עם סלט חריף, חמוצים, טחינה, עמבה ובצל
נקניקיות מרגז בבאגט עם סלט ירקות, חומוס, כרוב, חריף ושיפקה
מעורב ירושלמי בלאפה עם צ'יפס, סלט חריף, טחינה, בצל וחומוס

ויש לנו בשבילכם עוד בשרים וסלטים ביתיים שתוכלו להרכיב איתם מנה מצוינת בפיתה, באגט או לאפה – וזה כולל כמובן גם את השווארמה הטורקית שלנו!

אגב, אם בא לכם לקבל את האוכל שלכם דווקא במגש תוכלו לקבל כבר ארוחה שלמה – מנה בשרית, סלטים וממרחים לבחירה בצד, ותוספות של אורז ותפוחי אדמה בתנור.

אתם יכולים להציץ בגלריה שלנו כדי לקבל מושג על המנות שאנחנו יכולים להכין לכם, אבל בסופו של דבר הטעם מדבר והעובדה שסניף שווארמה סטריט אלנבי כל כך פופולרי בקרב המוני תושבים, עובדים ומבקרים בעיר הוא ההוכחה הניצחת שאיכות וטעם יכולים ללכת יחד עם מחיר ידידותי.

אתם יכולים להזמין משלוח מאיתנו בכל יום באמצע השבוע מהבוק רעד חצות וגם ביום שישי עד אחה"צ.

השווארמה והבשרים המעולים שלנו במנות הנדיבות שלנו מתאימים גם לארוחת צוהריים מפנקת (גם אם אתם בעבודה), גם לארוחת ערב מצוינת וגם כשבא לטרוף משהו טוב בלילה – בין שאחרי בילוי או בבית בפיג'מה!

אז רוצים שנכין לכם מנה עסיסית ונשגר אותה אליכם במהרה? הזמינו עכשיו!
מאחלים לכם הנאה מכל ביס!

חזור